grandpera

Musa Göçmen Senforock Orkestrası - Metallica

Musa Göçmen Senforock Orkestrası - Metallica

Metallica’nın efsane şarkıları, Musa Göçmen’in senfonik düzenlemeleriyle 28 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de Grand Pera Emek Sahnesi’nde metal ve rock severlerle bir araya geliyor.

Dünya çapında büyük senfonik konserler yöneten ve önemli kayıtlar gerçekleştiren besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen’in senfonik rock projesi olan Senforock Orkestrası eşliğinde, Master of Puppets, For Whom The Bell Tolls, Whereever I May Roam, No Leaf Clover gibi Metallica’nın en efsane şarkıları yorumlanacak.


Yer Grand Pera Performans Emek Sahnesi

Tarih 28 Eylül 2019 20:00


Diğer Etkinlikler

Musa Göçmen Senfoni Orkestrası - Yeni Yıl Konseri

Musa Göçmen Senfoni Orkestrası - Yeni Yıl Konseri

EN EĞLENCELİ YENİ YIL KONSERİ - MUSA GÖÇMEN SENFONİ ORKESTRASI  Her yıl sonu düzenlenen ve geleneksel hale dönüşen yeni yıl konseri, Şef Musa Göçmen yönetiminde Musa Göçmen Senfoni Orkestrası’nın muhteşem performansı ile Grand Pera Emek Sahnesi’nde 28 Aralık Cumartesi 20:00’de gerçekleşecek.

28 Aralık Cumartesi Grand Pera Performans Emek Sahnesi
Boğaçhan Sözmen & Musa Göçmen - Senfonik Destan

Boğaçhan Sözmen & Musa Göçmen - Senfonik Destan

Özgün müziklerini şef Musa Göçmen'in bestelediği, anlatı metnini Devlet Tiyatrosu sanatçısı ve müzisyen Boğaçhan Sözmen'in kaleme aldığı eser 10 Kasım Pazar günü 20:00’de Grand Pera Emek Sahnesinde!

10 Kasım Pazar Grand Pera Performans Emek Sahnesi
Musa Göçmen Senforock Orkestrası - Cem Karaca & Barış Manço

Musa Göçmen Senforock Orkestrası - Cem Karaca & Barış Manço

Cem Karaca ve Barış Manço’nun efsane şarkıları, Musa Göçmen’in senfonik düzenlemeleriyle 25 EKim Cuma günü saat 20.00’de Grand Pera Emek Sahnesi’nde rock severlerle bir araya geliyor.

25 Ekim Cuma Grand Pera Performans Emek Sahnesi
Öylesine Hikayeler

Öylesine Hikayeler

Modern meddah tarzındaki eser, Kemal Başar’ın sahnede ve seyircinin arasında Hakkı Ergök’ün çağdaş öykülerini anlattığı, hepimizin çocukluğundan, gençliğinden, bugününden, yarınından bir şeyler bulabileceği özgün bir yapım.

19 Ekim Cumartesi Grand Pera Performans Alternatif Sahne
Amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.